Leden

Naam Geboortedatum Lid Sinds
Aarts Kees 5-5-1962 7-1-2013 (Slagwerker)
Aarts Peter 15-5-1959 1-8-2012 (Accordeon)
Beers Ad van 1-12-1947 1-8-2019
Bus Cees 17-11-1946 1-2-2014
Cor van Kuijk   1-5-2019 (Accordeon) 
Fievet Jan 9-2-1947 23-3-2015
Franken Thom 30-12-1948 1-8-2012 (Bestuurslid)
Gameren Kees van 2-8-1959 1-8-2012
Hack Pierre 15-2-1944 23-3-2015
Jansen Toine 15-10-1959 1-9-2018
Janssen Piet 21-1-1945 1-8-2012
Laarhoven Ad van 12-11-1959 1-8-2012 (PR man - Secretaris)
Laros Jac 7-3-1948 1-6-2018
Megens Petro 14-4-1936 1-9-2018
Mol Peter 1-6-1957 1-9-2013 (Bestuurslid)
Moosdijk van de Jan 6-4-1959 2-5-2022
Opstal Jan van 16-5-1936 1-8-2012 (Accordeon)
Rens Kees 12-2-1939 22-10-2018
Sande van de Harrie 17-12-1946 2-5-2022
Santegoeds Ton 24-12-1945 1-8-2012
Sundert Will van 23-5-1959 1-8-2012 (Voorzitter - Penningmeester - 2e Secretaris)
Tolenaars Bram 9-6-1948 1-11-2017
Vermolen Johan 14-3-1939 1-8-2012
Verstraten Jos 24-9-1949 1-8-2012
Wagemakers Toine 22-12-1959 1-11-2015 (Accordeon)